چاپ        ارسال به دوست

دریافت تندیس و تقدیرنامه سه ستاره

جایزه ملی تعالی و پیشرفت

مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران از دریافت تقدیر نامه سه ستاره جایزه ملی تعالی و پیشرفت توسط این شرکت خبر داد.

علی اصغر حمیدی فرد در گفت و گو با روابط عمومی شرکت کمباین سازی ایران بیان کرد: این جایزه از طرف دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت زیر نظر دفتر نظارت راهبردی رهبر معظم انقلاب به این شرکت اعطا شده است.

وی ادامه داد: این برای دومین بار است که شرکت کمباین سازی ایران جایزه ملی تعالی را کسب می کند.

مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای دریافت تقدیر نامه سه ستاره جایزه ملی تعالی و پیشرفت تصریح کرد: در این راستا فعالیت هایی نظیر انجام آموزش های مختلف برای تمامی سطوح سازمان و تعریف پروژه های بهبود برای نقاط قابل بهبود شناسایی شده، صورت گرفته است.

وی ادامه داد: همچنین می توان انجام خود ارزیابی، شناسایی نقاط قابل بهبود و تدوین برنامه استراتژیک شرکت تا سال 1402 را از دیگر اقدامات این شرکت نام برد.

حمیدی فرد درباره ارزیابی های انجام شده برای کسب این جایزه گفت: در بهمن سال 1398 تیم ارزیابی تمامی معیار های مدل تعالی (EFQM) را ارزیابی کرده و بر اساس امتیاز های کسب شده، سطح تعالی سه ستاره را برای این شرکت تعیین نموده اند.

وی با بیان این که کسب جایزه ملی تعالی و پیشرفت، ابزاری برای شناسایی نقاط قوت و فرصتی برای بهبود فرایندها است، تصریح کرد: اجرای این مدل همچنین تدوین برنامه استراتژیک کاملا کاربردی و عملیاتی توسط کمیته هایی متشکل از تمامی مدیران و نیز شناسایی و تدوین فرآیند های شرکت بر اساس مدل APQC را به دنبال داشته است.

 دانلود فايل : tandis taali 98 site.jpg ( 220KB )


١٦:٣٩ - يکشنبه ٤ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ١١٩    /    تعداد نمایش : ٢٩٥٤