چاپ        ارسال به دوست

بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و معاون صنایع فلزی وزارت صمت از شرکت کمباین سازی ایران


به گزارش روابط عمومی شرکت کمباین سازی ایران، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه در جریان سفر به استان مرکزی ضمن حضور در شرکت کمباین سازی ایران از تلاش و اقدامات صورت پذیرفته در این شرکت بازدید نمودند.

رضا تقی‌پور انوری در گفتگو با روابط عمومی این شرکت اظهار کرد: اگر بتوان زنجیره های تولید در داخل را تقویت کرد، با توجه به دانش بومی کشور شکوفایی اقتصادی به سرعت طی سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ محقق خواهد شد.

در این بازدید رئیس کمیته صنعت کمیسیون صتایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ظرفیت های بالایی در زنجیره صنعت دارد و هر روز که پیش می‌رویم با تکمیل نرم افزارها و هم افزایی صنایع داخلی، تولیدات برای داخل و صادرات نیز رو به افزایش است.

به نقل از روابط عمومی کمباین سازی ایران دکتر تقی پور افزود : اگر بتوانیم این زنجیره های تولید داخلی را تقویت کنیم، با توجه به دانش بومی کشور مطمئن هستیم شکوفایی افتصاد به سرعت طی سال های آتی محقق خواهد شد.

در این بازدید علاوه بر دکتر علی اکبر کریمی نماینده اراک در کمیسیون صنایع مجلس، اکبری رئیس کمیسیون به همراه تنی چند از نمایندگان، صادقی نیارکی مدیرکل صنایع فلزی وزارت صنعت معدن و تجارت، رسولیان معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی، با همراهی مدیر کل سازمان صمت استان مرکزی و دیگر مسئولین استان مرکزی از شرکت کمباین سازی ایران بازدید به عمل آوردند.

 


١٣:١١ - پنج شنبه ٢ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٦    /    تعداد نمایش : ٤٤٣٣